Kviečiame prisijungi Pakuotoją (-us)

Ieškote darbo? Prisijunkite prie antklodžių bei pagalvių ekspertų komandos!⭐
Tapkite atsakingos, draugiškos ir profesionalios komandos dalimi – jau 30 metų gaminame ir eksportuojame miego tekstilę.

Šiuo metu ieškome:
🙋‍♀️Pakuotojų

❗Patirtis nereikalinga – apmokome❗
🕐Darbas organizuojamas dviem pamainomis
💼Atlyginimas: 950-1300 eur/mėn (bruto)
*Mokami priedai už viršytas normas.

Susidomėjote? Dėl platesnės informacijos apie darbo pozicijas kreipkitės į gamybos vadovę  Giedrę:

📞Tel.: 0 610 01312
✉ El.p.: gamyba@interscalit.com
📌Šiauliai, J. Basanavičiaus 103C

Kas mums svarbiausia?

Galimybės

Pro aktyviai priimame iššūkius ir paverčiame juos galimybėmis. Vienas iš mūsų tikslų, kurti galimybes savo komandai: gamybę mokytis, galimybę išbandyti skirtingas darbo pozicijas ar kilti karjeros laiptais.

Bendruomeniškumas

Darbo vietoje praleidžiame trečdalį gyvenimo, todėl daug dėmesio skiriame stiprios, palaikančią bendruomenės formavimui. Kartu ne tik dirbame, bet ir keliaujame, smaguriaujame, švenčiame gimtadienius.

Produktyvumas

Ne paslaptis, kad produktyvumas yra vienas esminių gamybos įmonių rodiklių. Interscalit produktyvumą siejame ne tik su našia gamyba, bet ir tvarumu. Jaučiame pareigą tikslingai naudoti resursus ir organizuoti veiklą atsižvelgiant į aplinkosaugą.

Pasitikėjimas

Kuriame aplinką, kurioje darbuotojai gali siūlyti kūrybiškas idėjas, prašyti pagalbos ar atvirai prisipažinti klydus. Abipusiu pasitikėjimu grindžiame ilgalaikes partnerystes ir ateities galimybes.

Atvirumas

Išliekame atviri idėjoms, pokyčiams ar konstruktyviai kritikai. Bendraudami su darbuotojais ar klientais, prioritetą teikiamą atvirumui ir nuoširdumui. To paties tikimės ir iš savo partnerių.